O mnie

Moja przygoda z fryzjerstwem rozpoczęła się w 2010 r. kiedy to podjąłem naukę w Zespole Szkół Nr 3 Im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach i zostałem praktykantem w poznańskim salonie fryzjerskim prowadzonym przez Roberta Grzempowskiego . Szkołę ukończyłem z wyróżnieniem, uzyskując najwyższą w jej historii średnią. Nie był to jednak koniec mojej edukacji. W 2015 zostałem absolwentem LO dla dorosłych w Poznaniu i zdałem maturę. Natomiast w 2016r. zdobyłem tytuł Mistrza w zawodzie fryzjer. Stawiając pierwsze kroki we fryzjerstwie marzyłem o tym, by wystartować w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata. Najważniejszym moim celem jest dążenie do perfekcyjności w swoim zawodzie


Nagrody i wyróżnienia


WIELOKROTNY MISTRZ ŚWIATA WE FRYZJERSTWIE


Dwukrotny Mistrz Świata we fryzjerstwie z Paryża

10-11.09.2023 r.
16.09.2019 r.

Mistrz Polski we fryzjerstwie damskim.

25.03.2018 r.

Wicemistrz Świata z Paryża.

17-18.09.2017 r.

Mistrza Polski we fryzjerstwie męskim.

23.04.2017r.

Mistrz Europy, Wicemistrz Europy i brązowy medalista z Paryża.

11-12.09.2016 r.

Mistrza Dolnego Śląska we fryzjerstwie.

24.04.2016 r.

Wicemistrz Świata z Seulu.

28.03.2016 r.

 oraz Laureat wielu konkursów Ogólnopolskich.


W salonie oddajemy całe swoje serce w to co robimy. Chcemy aby klient czuł się wyjątkowo podczas wizyty w Naszym salonie. Dbamy o potrzeby Naszych klientów i pracujemy nad tym aby każdy kto wychodzi z salonu był zadowolony. Twoje włosy i Ty jesteście dla Nas najważniejsi…Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu jest jednostką organizacyjną powołaną przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, swoim zasięgiem obejmuje Poznań oraz 11 powiatów.

Naszym zadaniem jest budowanie pozytywnego wizerunku szkolnictwa branżowego, we współpracy z pracodawcami i rzemieślnikami. Spotykamy się z pracodawcami, słuchamy ich potrzeb i pomagamy im w budowaniu relacji ze szkołami.

Organizujemy dla uczniów szkół podstawowych i przedszkolaków spotkania, warsztaty, praktyki, dni otwarte z udziałem pracodawców. Tworzymy też materiały edukacyjne promujące kształcenie zawodowe. Naszym corocznym sztandarowym wydarzeniem organizowanym w październiku jest NOC ZAWODOWCÓW http://noczawodowcow.pl/ .

Prowadzimy także warsztaty z doradztwa zawodowego, które pomagają odkryć predyspozycje zawodowe oraz posiadane umiejętności i talenty: dla młodzieży  #Zawodowiec na drodze i dla dzieci w wieku przedszkolnym  #Piotruś Zawodowiec.

Pracodawców, którzy z pasją wykonują swój zawód i chcą o nim opowiedzieć zapraszamy do współpracy. Więcej informacji o działalności CWRKDiZ w Poznaniu na naszej stronie www.cwrkdiz.poznan.pl


Have no product in the cart!
0